Powiększanie ust kwasem hialuronowym Restylane

Zabiegi chirurgii jednego dnia. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Zabieg powiększania ust

Powiększanie ust

Usta modelujemy preparatami Restylane firmy Q-Med. Zabieg preparatem Restylane polega na wstrzyknięciu niewielkich ilości żelu kwasu hialuronowego w czerwień wargową albo w kontur ust. Zabieg powiększania ust wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, zabieg trwa około 30 minut. Po zabiegu powiększania ust preparatem Restylane mogą wystąpić reakcje typowe dla każdej iniekcji: obrzęk, zaczerwienienie, nadwrażliwość na dotyk. Objawy te powinny minąć do 48 godzin. Efekt uzyskany w trakcie zabiegu utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy.

O preparacie Restylane Lipp

Restylane Lipp jest zaawansowanym technologicznie wypełniaczem, stworzonym do korekcji ust. Dzięki swoim innowacyjnym właściwościom nadaje się idealnie do tworzenia ust o wymarzonym kształcie. Restylane Lipp dodaje ustom objętości, podkreśla ich linię oraz wygładza zmarszczki. Restylane Lipp, tak jak wszystkie produkty z rodziny Restylane, składa się z kwasu hialuronowego - polisacharydu, który występuje we wszystkich organizmach żywych. Restylane jest unikalną formułą stabilizowanego kwasu hialuronowego. Stabilizacja polega na minimalnej modyfikacji cząsteczki kwasu hialuronowego. Stosowanie opatentowanej technologii stabilizacji zapewnia długotrwały efekt estetyczny oraz najwyższy profil bezpieczeństwa.

Cena zabiegu modelowania ust Restylane Lipp

Powiększania ust preparatem Restylane Lipp: 1200-1500 zł

Preparat Restylane stosuje się do wypełnienia ust, podkreślenia konturu ust, wygładzenia zmarszczek. Preparatem Restylane można także podnieść opadające kąciki ust oraz zredukować linie palacza wokół ust.