Usuwanie zmian naczyniowych

Rejestracja wizyt w Centrum Medycznym Venomed w Łodzi przy ulicy Jana Matejki 7.

VENOMED

dawniej Fragmat-Med
91-402 Łódź
ul. Jana Matejki 7

Godziny pracy rejestracji

poniedziałek: od 9:00 - 18:00
wtorek, środa: od 9:00 - 17:00
czwartek: od 9:00 - 19:00
piątek: od 9:00 - 17:00

Rejestracja telefoniczna

tel. + 48 42 678 31 00
tel. kom. +48 531 799 995

Zadzwoń

Rejestracja online

Wizytę konsultacyjną
można umówić przez całą dobę,
korzystając z systemu rejestracji online.

Rejestracja on-line
Umów wizytę

Usuwanie zmian naczyniowych

Usuwanie zmian zmian naczyniowych laserem Cutera Excel V.
Lek. Mariusz Wojtczak, specjalista chirurgii ogólnej, wykonuje zabiegi usuwania zmian naczyniowych laserem Cutera Excel V. Dr Wojtczak wykonuje także zabiegi usuwania zmian skórnych laserem CO2, elektrokoagulacją oraz zabiegi chirurgicznego wycięcia zmian skórnych.

Wizytę do specjalisty chirurga Mariusza Wojtczaka można umówić przez system rezerwacji online lub telefonicznie.

Usuwanie zmian naczyniowych

Jak umówić wizytę online

Po wybraniu przycisku "rejestracja online", system przekieruje Państwa na stronę rezerwacji wizyt w zakresie usuwania zmian skórnych i naczyniowych do dr Mariusza Wojtczaka. Proszę wybrać rodzaj wizyty, następnie dogodny dla Państwa termin i dalej postępować zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie.

Informacja dla pacjentów pierwszorazowych.
W przypadku pacjentów pierwszorazowych wymagana jest konsultacja. W trakcie konsultacji ustalany jest zakres zabiegu, metoda wykonania oraz cena zabiegu. Jeżeli pacjent kwalifikuje się do zabiegu, zabieg można wykonać w trakcie tej samej wizyty. Koszt konsultacji 150 zł.

Powyższe informacje nie dotyczą pacjentów ze zmianami naczyniowymi, które znajdują się na kończynach dolnych. Pacjenci ze zmianami naczyniowymi kończyn dolnych, muszą w pierwszej kolejności umówić się na konsultację z badaniem USG Doppler. W trakcie konsultacji lekarz stwierdzi, czy zmiany kwalifikują się do leczenia laserem przezskórnym. Koszt badania USG Doppler z konsultacją od 350 zł Na konsultację z USG Doppler można umówić się telefonicznie lub online.

Rejestracja online