Zamykanie zmian
naczyniowych
laserem Cutera
Excel V

Laserem Cutera Excel V zamykamy

Laser Cutera Excel V

Laser CUTERA Excel V jest obecnie najnowocześniejszym i najskuteczniejszym laserem naczyniowym w swojej klasie. Jego wszechstronność i wysoka moc w połączeniu z zastosowaną technologią podwójnej długości fali 532/1064nm, umożliwiają leczenie różnego rodzaju chorób naczyniowych i pigmentacyjnych skóry.

Usuwanie zmian naczyniowych lasrerem Cutera Excel V

Laser Cutera, opis metody

Laser Cutera Excel V to nowe podejście do leczenia chorób naczyniowych, stawiające bezpieczeństwo i komfort pacjentów na pierwszym miejscu. System wykorzystuje unikalny laser zielony o wysokiej mocy, który jest absorbowany przez uszkodzone naczynia krwionośne. Laser podgrzewa i eliminuje uszkodzenia naczyń, ostatecznie przywracając normalny odcień i kolor skórze.

Excel V ma możliwość dostosowania parametrów zabiegowych do potrzeb każdego pacjenta, co umożliwia precyzyjne i skuteczne leczenie wszystkich rodzajów schorzeń, od powierzchniowych uszkodzeń naczyniowych aż po głębokie blizny. System wykorzystuje innowacyjną technologię chłodzenia, dla zapewnienia maksymalnego komfortu, przy braku skutków ubocznych i okresu rekonwalescencji.

Wiele dolegliwości skórnych objawia się pękaniem lub powiększeniem naczyń krwionośnych. Jest to szczególnie uciążliwe w przypadku trądziku różowatego, gdzie naczynia krwionośne na twarzy są trwale rozszerzone i widoczne w postaci rumienia na powierzchni skóry.

Zasada działania lasera Cutera Excel V

Wiązka emitowana przez laser Excel V jest absorbowana przez naczynka i powoduje ich podgrzanie, w konsekwencji czego następuje uszkodzenie naczynia i zamknięcie jego ściany. Naczynie włoknieje i po pewnym czasie przestaje być widoczne. W niektórych przypadkach dla uzyskania odpowiedniego efektu należy wykonać kilka zabiegów.

Po zabiegu naczynia stają się delikatniejsze lub zanikają zupełnie. Należy jednak pamiętać, że nie można powstrzymać procesu powstawania nowych naczyń. Jeśli pacjent ma tendencję do problemów naczyniowych po jakimś czasie będzie trzeba wykonać zabieg ponownie. W tej kwestii należy również zasięgnąć porady lekarza.

Przeciwskazania do zabiegu
Umów wizytę

Usuwanie zmian naczyniowych

Usuwanie zmian skórnych laserem, elektrokoagulacją oraz chirurgicznie poprzez wycięcie.
Zabiegi zamykania zmian naczyniowych laserem Cutera Excel V wykonuje dr Mariusz Wojtczak, specjalista chirurgii ogólnej. Wizytę można umówić przez system rezerwacji online lub telefonicznie.

Informacja dla pacjentów pierwszorazowych.
Zakres zabiegu oraz jego cena ustalany jest w trakcie konsultacji, koszt konsultacji 100 zł. Jeżeli pacjent kwalifikuje się do zabiegu, zabieg można wykonać w trakcie tej samej wizyty.
Jeżeli celem wizyty jest usunięcie pajączków naczyniowych na kończynach dolnych, w pierwszej kolejności wymagane jest wykonanie USG Doppler kończyn dolnych wraz z konsultacją flebologiczną kwalifikującą do zamknięcia naczyń laserem powierzchniowym. W celu umówienia badania USG Doppler wraz z konsultacją prosimy o kontakt telefoniczny.

Lek. Mariusz Wojtczak, specjalista chirurgii ogólnej

Jak umówić wizytę online

Po wybraniu przycisku "rejestracja online", system przekieruje Państwa na stronę rezerwacji wizyt do dr Mariusza Wojtczaka. Proszę wybrać dogodny dla Państwa termin i dalej postępować zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie.

Ważne!
Wybranie poniższego przycisku "rejestracja online dr M. Wojtczak" umożliwia umówienie wizyty do dr Mariusza Wojtczaka, na wszystkie zabiegi usuwania zmian naczyniowych laserem Cutera, z wyjątkiem usuwania zmian naczyniowych na kończynach dolnych (wymagana konsultacja flebologiczna z badaniem USG Doppler).

Rejestracja online dr M. Wojtczak