Zamykanie zmian
naczyniowych
laserem Cutera
Excel V

Laserem Cutera Excel V zamykamy

Laser Cutera Excel V

Laser CUTERA Excel V jest obecnie najnowocześniejszym i najskuteczniejszym laserem naczyniowym w swojej klasie. Jego wszechstronność i wysoka moc w połączeniu z zastosowaną technologią podwójnej długości fali 532/1064nm, umożliwiają leczenie różnego rodzaju chorób naczyniowych i pigmentacyjnych skóry.

Usuwanie zmian naczyniowych lasrerem Cutera Excel V

Laser Cutera, opis metody

Laser Cutera Excel V to nowe podejście do leczenia chorób naczyniowych, stawiające bezpieczeństwo i komfort pacjentów na pierwszym miejscu. System wykorzystuje unikalny laser zielony o wysokiej mocy, który jest absorbowany przez uszkodzone naczynia krwionośne. Laser podgrzewa i eliminuje uszkodzenia naczyń, ostatecznie przywracając normalny odcień i kolor skórze.

Excel V ma możliwość dostosowania parametrów zabiegowych do potrzeb każdego pacjenta, co umożliwia precyzyjne i skuteczne leczenie wszystkich rodzajów schorzeń, od powierzchniowych uszkodzeń naczyniowych aż po głębokie blizny. System wykorzystuje innowacyjną technologię chłodzenia, dla zapewnienia maksymalnego komfortu, przy braku skutków ubocznych i okresu rekonwalescencji.

Wiele dolegliwości skórnych objawia się pękaniem lub powiększeniem naczyń krwionośnych. Jest to szczególnie uciążliwe w przypadku trądziku różowatego, gdzie naczynia krwionośne na twarzy są trwale rozszerzone i widoczne w postaci rumienia na powierzchni skóry.

Zasada działania lasera Cutera Excel V

Wiązka emitowana przez laser Excel V jest absorbowana przez naczynka i powoduje ich podgrzanie, w konsekwencji czego następuje uszkodzenie naczynia i zamknięcie jego ściany. Naczynie włoknieje i po pewnym czasie przestaje być widoczne. W niektórych przypadkach dla uzyskania odpowiedniego efektu należy wykonać kilka zabiegów.

Po zabiegu naczynia stają się delikatniejsze lub zanikają zupełnie. Należy jednak pamiętać, że nie można powstrzymać procesu powstawania nowych naczyń. Jeśli pacjent ma tendencję do problemów naczyniowych po jakimś czasie będzie trzeba wykonać zabieg ponownie. W tej kwestii należy również zasięgnąć porady lekarza.

Przeciwskazania do zabiegu
Lekarz

Usuwanie zmian naczyniowych

Usuwanie zmian skórnych laserem, elektrokoagulacją oraz chirurgicznie poprzez wycięcie.
Lek. Mariusz Wojtczak, specjalista chirurgii ogólnej. Zabiegi zamykania zmian naczyniowych laserem Cutera Excel V, zabiegi usuwania zmian skórnych laserem CO2, elektrokoagulacją, zabiegi chirurgicznego wycięcia zmian skórnych.

Umów wizytę

Lekarz

Jak umówić wizytę

Zabiegi w zakresie usuwania zmian naczyniowych laserem Cutera Excel V wykonuje specjalista chirurg Mariusz Wojtczak. Wizytę można umówić przez system rezerwacji online lub telefonicznie.

Instrukcja rejestracji online.

Po wybraniu przycisku rejestracji online, system przekieruje Państwa na stronę rezerwacji. Proszę wybrać dogodny dla Państwa termin i dalej postępować zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie.