Leczenie zmian skórnych

Laser Fotona

Laserem Fotona usuwamy przebarwienia, blizny trądzikowe, narośla skórne, redukujemy rozstępy. Wykonujemy także zabieg peelingu laserowego głębokiego tzw. resurfacing.

Lekarz wykonujący zabieg

Zabiegi usuwania zmian skórnych laserem Fotona wykonuje specjalista chirurg, Mariusz Wojtczak.

Rejestracja na konsultację lub zabieg laserem Fotona

W celu umówienia wizyty do specjalisty chirurga Mariusza Wojtczaka przez system rezerwacji online lub telefonicznie, należy wybrać odpowiedni przycik poniżej. Pacjenci, którzy chcą zarejestrować się telefonicznie wybierają przycisk: rejestracja telefoniczna. Pacjenci, którzy chcą zarejestrować się online postępują zgodnie z instrukcją.

Konsultacja chirurgiczna

Zabieg chirurgiczny

Rejestracja telefoniczna

Instrukcja rejestracji online na zabieg laserem Fotona
Pacjenci pierwszorazowi, którzy chcą zapisać się online, wybierają przycisk: konsultacja chirurgiczna, pacjenci wyznaczający online kolejną wizytę wybierają przycisk: zabieg chirurgiczny. Po wybraniu odpowiedniego przycisku, system przekieruje Państwa na stronę rezerwacji online. Proszę wybrać dogodny dla Państwa termin i dalej postępować zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie.

Konsultacja jest wymagana dla pacjentów pierwszorazowych, nie oznacza to jednak, że w trakcie pierwszej wizyty lekarz nie wykona zabiegu. Jeżeli pacjent będzie kwalifikował się do zabiegu, zabieg zostanie wykonany w trakcie tej samej wizyty.