Chirurgia onkologiczna

Chirurg onkolog: dr n. med. Justyna Cielecka, specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej, proktolog, zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób nowotworowych, wykonuje drobne zabiegi chirurgiczne i proktologiczne.

Cena konsultacji onkologicznej 250 zł

Usuwanie zmian skórnych laserem.

Chirurg onkolog, dr n. med. Justyna Cielecka zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób nowotworowych.

Wykształcenie: Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi.

Doświadczenie zawodowe: Doktor Justyna Cielecka swoje doświadczenie w zakresie chirurgii zdobywała pracując w trakcie studiów, w ramach wolontariatu, w oddziale chirurgii ogólnej i naczyniowej szpitala Pirogowa w Łodzi.

Po studiach przez 17 lat była związana ze szpitalem MSWiA w Łodzi, gdzie kontynuowała pracę zawodową i zrobiła specjalizację z chirurgii ogólnej.

Jako specjalista chirurgii ogólnej rozpoczęła pracę w oddziale chirurgii onkologicznej i rekonstrukcyjnej szpitalu MSWiA z pododdziałem chemioterapii, zdobywając nowe doświadczenia w leczeniu nowotworów oraz specjalizacje z chirurgii onkologicznej.

Obecnie jest związana z oddziałem Chirurgii Onkologicznej Salve Medica, gdzie operuje pacjentów onkologicznych głównie z nowotworami piersi i skóry.

Członkostwo w organizacjach: Polskie Towarzystwo Chirurgiczne.

Leczone choroby

Wykonywane operacje

Dr Cielecka zabiegi operacyjne wykonuje w Salve Medica, gdzie również przeprowadza badania diagnostyczne: biopsje piersi (gruboigłową, cienkoigłową, mammotomiczną), węzłów chłonnych i tkanek miękkich.

Jak umówić wizytę konsultacyjną do chirurga onkologa?

Na wizytę konsultacyjną do dr n. med. Justyny Cieleckiej, specjalisty chirurgii ogólnej i onkologicznej, można umówić się telefonicznie lub samodzielnie przez system rejestracji online.

Zobacz również