VENO

MED

Leczenie chrapania laserem

Leczenie chrapania Laser Fale radiowe

Leczenie chrapania laserem Er:YAG metodą NightLase. Metoda NightLase jest aktualnie najmniej inwazyjną metodą leczenia chrapania. Zabieg wykonywany jest w warunkach ambulatoryjnych, nie wymaga hospitalizacji.

Leczenie chrapania laserem Er:YAG metodą NightLase.

Zabieg NightLase zmniejsza występowanie bezdechów oraz amplitudę chrapania.

Leczenie chrapania laserem

NightLase to szybka i najmniej inwazyjna metoda leczenia chrapania. Zabieg NightLase, dzięki zastosowaniu promieniowania lasera Er:YAG o delikatnym, powierzchownym działaniu, zmniejsza występowanie bezdechów oraz amplitudę chrapania. Zabieg NightLase jest zabiegiem ambulatoryjnym nie wymagającym znieczulenia.

Przebieg zabiegu

W czasie zabiegu światło lasera podgrzewa tkankę, powodując kontrakcję kolaganu, a co za tym idzie usztywnienie tkanki. To z kolei ma wpływ na złagodzenie wibracji miękkich części podniebienia wraz z języczkiem oraz zmniejszenie występowania bezdechów. Pełna procedura składa się z trzech odrębnych zabiegów wykonywanych w czasie 6 tygodni. Na pojedynczy zabieg składa się faza wstępna oraz finalna.

Cena leczenia chrapania laserem
Konsultacja do zabiegu 100 zł Cena serii trzech zabiegów laserem NightLase od 1500 zł
Lekarz

Leczenie chrapania

Zabiegi leczenia chrapania laserem oraz falami radiowymi wykonuje doktor Anna Ciesielczuk-Łuczywek.
Zabiegi z zakresu leczenia chrapania wykonuje specjalista laryngolog dr Anna Ciesielczuk-Łuczywek. Wizytę konsultacyjną do zabiegu można umówić wyłącznie telefonicznie.

Umów wizytę